Babaria
           
LIQUID KERATIN – PŁYNNA KERATYNA W SPRAYU Z BIOTYNĄ 100ML  

Zastosowanie: Natural Hair Line

LIQUID KERATIN – PŁYNNA KERATYNA W SPRAYU Z BIOTYNĄ 100ML
Wyjątkowy produkt stworzony w celu profesjonalnego wzmocnienia włosów osłabionych agresywnymi zabiegami chemicznymi lub czynnikami środowiskowymi.

Dzięki zawartości keratyny, biotyny, witaminy B5 oraz specjalnych agentów aktywujących znacząco poprawia jakość włosa, jego elastyczność, przyspiesza regenerację oraz wzmacnia odporność na działanie czynników zewnętrznych.  Keratyna wnika w głąb włosa i regeneruje go od środka, uzupełniając braki w jego strukturze.  Gwarantuje to skuteczne i natychmiastowe efekty oraz ochronę przed wysokimi temperaturami (suszarka, prostownica) oraz zabiegami chemicznymi (rozjaśnianie, trwała, farbowanie). Nadaje połysk i naturalną objętość. Idealny produkt, który pomaga zachować piękny i zdrowy wygląd włosom poddawanym częstym zabiegom chemicznym i termicznym. Sprawi, że włosy będą wyglądać pięknie i naturalnie.


Sposób użycia:
Umyć włosy szamponem z serii  Babaria. Osuszyć ręcznikiem, a następnie spryskać pasmo po paśmie i dokładnie wmasować we włosy.  Następnie przystąpić do suszenia suszarką ,omega seamaster ploprof 1200m replica w celu aktywowania  składników  i wniknięcia ich w głąb włosa. (wysoka temperatura przyspiesza działanie składników aktywnych zawartych w produkcie i zapewnia ich głęboką penetrację)

Pojemność: 100ml

Powrót >>>>Komentarze

Brak komentarzy


Inne produkty z tej kategorii:Gdzie kupić?

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym (kliknij i przejdź do sklepu) 


Snake Venom
Aloe Vera
Rosa Mosqueta
Snail Extract
Gold&Caviar
Men
Twenty
Natural Hair Line

Programmed by MK Communications