Babaria
           
"Sexy bust" - ujędrniająca maska na biust i szyję 60g  

Zastosowanie: Salon only

"Sexy bust" - ujędrniająca maska na biust i szyję 60g
Ujędrniająca i unosząca biust maska, zawierająca w swym składzie Aosa, algę o silnych właściwościach antyoksydacyjnych i największej zawartości witaminy C, spośród wszystkich alg. Dzięki zawartości proliny, glicyny i lizyny doskonale poprawia sprężystość skóry. Działa przeciwzmarszczkowo i niezwykle skutecznie poprawia wygląd "obwisłej" skórze.

Cartier replica watches https://www.uwswing.com

SKÓRA: odwodniona, pozbawiona elastyczności, wymagająca ujędrnienia i pielęgnacji.

Składnik aktywy: 

Aosa -żyje w żyznym Prądzie Zatokowym oblewającym Archipelag Brechat w Bretanii. Plecha ulwy składa się jedynie z dwóch warstw komórek. Mimo tak cienkiego utkania wytrzymuje uderzenia wody o ciśnieniu 25 ton/m2 . Zawiera bowiem białko aosainę, formujące włókna podobne do ludzkiej elastyny. Skład aminokwasowy tych białek również jest zbliżony. Dzięki temu aosaina jest stosowana jako substytut elastyny - utrzymuje właściwą elastyczność naskórka, hamuje alastozę (proces rozkładu elastyny) poprzez blokowanie miejsc aktywnych elastazy (enzymu niszczącego elastynę). Nadmierną aktywność tego enzymu zaobserwowano przy cerach trądzikowych, po opalaniu i w wyniku procesu naturalnego starzenia się. Białko to ma także zdolność pobudzania syntezy młodego kolagenu.

Sposób użycia: (Tylko do użytku profesjonalnego)
Wlej 180ml wody (o temperaturze 20°C) do 60gr proszku (1 saszetka). Wymieszaj energicznie w celu uzyskania gładkiej i gęstej masy. Nałóż na biust i szyję, przy pomocy szpatułki.. Maska zastyga po ok. 8 minutach. Pozostaw na minimum 25 minut, a następnie zdejmij maskę w całości.

Powrót >>>>Komentarze

Brak komentarzy


Inne produkty z tej kategorii:Gdzie kupić?

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym (kliknij i przejdź do sklepu) 


Snake Venom
Aloe Vera
Rosa Mosqueta
Snail Extract
Gold&Caviar
Men
Twenty
Natural Hair Line

Programmed by MK Communications