Babaria
           
Rosa Mosqueta - delikatny tonik do twarzy z olejkiem róży piżmowej 400ml  

Zastosowanie: Skóra wrażliwa, Nawilżanie, Twarz

Rosa Mosqueta - delikatny tonik do twarzy z olejkiem róży piżmowej 400ml
Połączenie, które jest w stanie utrzymać oraz absorbować poziom wody, aby uniknąć odwodnienia. Posiada wysokie właściwości nawilżające i ochronne, poprawia koloryt skóry, niweluje zmarszczki, przyspiesza gojenie się blizn pooperacyjnych i trądzikowych, ma właściwości ściągające, bakteriobójcze, przeciwzapalne oraz ograniczające wydzielanie łoju.

Delikatny Tonik do twarzy opracowany w celu usunięcia wszystkich rodzajów makijażu, nawet tych najbardziej odpornych. Formuła, która łączy w sobie właściwości olejku z piżma różanego (Rosa Mosqueta), Hamamelis, Malwy oraz Rumianku. Połączenie, które jest w stanie utrzymać oraz absorbować poziom wody, aby uniknąć odwodnienia. Posiada wysokie właściwości nawilżające i ochronne, poprawia koloryt skóry, niweluje zmarszczki, przyspiesza gojenie się blizn pooperacyjnych i trądzikowych, ma właściwości ściągające, bakteriobójcze, przeciwzapalne oraz ograniczające wydzielanie łoju. Doskonały do tonowania skóry twarzy po użyciu Mleczka do demakijażu Rosa Mosqueta.


SUBSTANCJE AKTYWNE:
Olejek z róży piżmowej (Rosa Mosqueta), Aktywatory tonizujące, Oczar Wirginijski (Hamamelis), Malwa, Rumianek.

Powrót >>>>Komentarze

BoĹĽena: Pani w perfumerii bardzo go zachwalała, twierdząc, że jak go zużyję wrócę po następny. Znam takie zachwyty, a po przyjściu do domu rozczarowania. Wzięłam go ponieważ skusiła mnie duża butelka i ładny różany zapach. Użyłam go i faktycznie jak się skończy pobiegnę po następny. Jest cudowny. Myslę jeszcze o mleczku.


Inne produkty z tej kategorii:Gdzie kupić?

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym (kliknij i przejdź do sklepu) 


Snake Venom
Aloe Vera
Rosa Mosqueta
Snail Extract
Gold&Caviar
Men
Twenty
Natural Hair Line

Programmed by MK Communications