Babaria
           
Aloesowy Krem Antycellulitowy z Kofeiną 400 ml  

Zastosowanie: Ciało, Regeneracja, Anticellulite

Aloesowy Krem Antycellulitowy z Kofeiną 400 ml
Rewolucyjny przełom naukowy w kontrolowaniu brzydkiego wyglądu cellulitu i eliminowaniu centymetrów. Krem, który pozwala na redukcję cellulitu, w tych obszarach, gdzie występuje problem.

Z naszym kremem możesz pozbyć się niechcianych grudek i fałdek. Stosuj  krem na uda, talię, brzuch, lub podbródek i obserwuj jak obszary „dołków” stopniowo się wygładzają. Morszczyn pęcherzykowaty (wodorosty Bladderwrack) przyczyniają się do zwiększenia elastyczności skóry. Karnityna  pomaga wyeliminować i zapobiega dalszemu gromadzeniu się tłuszczów, i „odpadów”, które zostają uwięzione w podatnych  komórkach tuż pod skórą. Kofeina ma niesamowite właściwości antyutleniające, które pomagają w procesie wchłaniania tłuszczu i przyczyniają się do poprawy cyrkulacji w skórze. Aloes działa jako silny środek nawilżający pozostawiając skórę gładką i elastyczną. Krem uwalnia uwięzione zapasy tłuszczu, a w połączeniu z ćwiczeniami i dietą sprawi, że uporczywe strefy będą stopniowo znikały.

  • Morszczyn pęcherzykowaty (wodorosty Bladderwrack) pomaga zwiększyć elastyczność skóry.
  • Elastyna nadaje efekt ujędrniający i liftingujący, zwiększając elastyczność skóry.
  • Karnityna - białko, które pomaga przyśpieszyć spalanie tłuszczów.
  • Kofeina na właściwości antyutleniające, które pomagają w procesie wchłaniania tłuszczu i przyczyniają się do poprawy krążenia.
  • Aloes aktywnie utrzymuje zawartość nawilżenia skóry i pomaga chronić przed wolnymi rodnikami.
  • Stosować dwa razy dziennie na obszary problemowe, wcierając krem okrężnymi ruchami od zewnątrz.
Powrót >>>>Komentarze

Monika: Dostałam krem w prezencie od znajomej. Byłam początkowo sceptycznie nastawiona, ale po kilku dniach stosowania zauważyłam znaczącą poprawę wyglądu skóry. Cellulit jeszcze nie zniknął, ale jest zauważalnie mniejszy, skóra jest gładsza i bardzo miła w dotyku. Jak na razie jestem zadowolona.


Inne produkty z tej kategorii:Gdzie kupić?

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym (kliknij i przejdź do sklepu) 


Snake Venom
Aloe Vera
Rosa Mosqueta
Snail Extract
Gold&Caviar
Men
Twenty
Natural Hair Line

Programmed by MK Communications