Babaria
           
Rosa Mosqueta krem przeciw plamkom wieku dojrzałego 50 ml  

Zastosowanie: Twarz, Skóra dojrzała

Rosa Mosqueta krem przeciw plamkom wieku dojrzałego 50 ml
Kiedy się starzejemy, nasza skóra zaczyna pokazywać ciemniejsze obszary pigmentu, powszechnie znane jako plamki starzenia.

Laboratoria Babaria opracowały krem do zminimalizowania, a nawet usunięcia tych plamek. Wraz z olejkiem róży piżmowej oraz unikalnie wysoką  zawartością składników odżywczych, posiada naturalne właściwości naprawcze i regenerujące komórki. Ten krem przeciw starzeniu jest koniecznością dla osób z dojrzałą skórą.  Olejek z piżma różanego z jego możliwością rewitalizacji fibroblastów, kolagenu i elastyny komórek produkujących, nadaje jędrność i sprężystość skórze. Aktywny opatentowanym składnik rozjaśniającym redukuje i niweluje brązowe plamki, które pojawiają się na twarzy, szyi i dekolcie. Krem działa na każdym poziomie, aby wyrównać przebarwienia skóry. W tym samym czasie jego działanie polega na blokowaniu syntezy melaniny, poprzez hamowanie enzymu tyrozyny, pomagając w ten sposób uniknąć dalszych uszkodzeń skóry spowodowanych promieniowaniem ultrafioletowym.

  • Olejek z piżma różanego ma atrybuty ujędrniające.
  • Rozjaśnia skórę, aby wyrównać  plamki wieku starczego szyi, twarzy i dekoltu.
  • Blokowanie syntezy melaniny w celu zapobieganiu dalszemu powstawaniu plamek starzenia.
  • Nadaje się do każdego rodzaju skóry, szczególnie bardziej dojrzałej.
  • Bogaty w omega 3, 6 i 9, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które posiadają właściwości zatrzymywania wody, zwiększając tym samym nawilżenie skóry.

Sposób użycia: Nakładaj na czystą i osuszoną skórę twarzy, szyi i dekoltu dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Wmasuj w skórę, aby zapewnić dokładne i równomierne wniknięcie produktu. breitling transocean replica watches

Powrót >>>>Komentarze

Brak komentarzy


Inne produkty z tej kategorii:Gdzie kupić?

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym (kliknij i przejdź do sklepu) 


Snake Venom
Aloe Vera
Rosa Mosqueta
Snail Extract
Gold&Caviar
Men
Twenty
Natural Hair Line

Programmed by MK Communications